A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Z

28.02.2024. Imieniny:

Sennik internetowy zawiera 8799 snów.

 

 

Sennik | Znaczenie snu Włosy

Włosy widziane we śnie mają wiele znaczeń, zaleznych od osoby której się śnią i okoliczności w których się śnią.

 

Włosy widziane we śnie przez kobiety:

 

Jeżeli kobieta śni, że ma piękne włosy i czesze je, zapowiada to, że nie będzie dbała o swoje sprawy osobiste i nie wykorzysta możliwości awansu, zaniedbując swoje wykształcenie.

 

Kwiaty w swoich włosach oznaczają kłopoty, które z bliska okażą się mniej groźne niż się wydawały z dalszej perspektywy.

 

Brązowe włosy widziane we śnie, niefortunnie wybierzesz swój zawód.

 

Dobrze utrzymane i ładnie uczesane włosy, twój los ulegnie poprawie.

 

Włosy obcięte tuż przy skórze, okażesz się hojna aż do rozrzutności wobec przyjaciela.

 

Włosy miękkie i gęste, zapowiadają szczęście i luksus.

 

Jeżeli kobieta widzi że siwieje, jest to zapowiedź śmierci lub choroby zakaźnej krewnego albo przyjaciela.

 

Gdy kosmyk włosów staje się siwy i wypada, czekają cię kłopoty i rozczarowania w twoich sprawach. Choroba rzuci cień na optymistyczne oczekiwania.

 

Własne włosy całkowicie posiwiałe w ciągu jednej nocy i swoją twarz pozornie młodą, zapowiada to niespodziewaną klęskę i głęboki smutek.

 

Jeżeli kobieta śni, że ma włosy białe jak śnieg, wróży to przyjemne i szczęśliwe życie.

 

Jeżeli kobieta śni, że nie może uczesać włosów, straci wartościowego męża, którego będzie niepotrzebnie dręczyła złym humorem i lekceważeniem.

 

Jeżeli młoda kobieta śni o kobietach z siwymi włosami, oznacza to, że wkroczą one w jej życie jako rywalki o uczucia jakiegoś krewnego albo odbiorą jej miłość narzeczonego.

 

Dla kobiety sen, że wypadają jej włosy i że jej łysina jest widoczna, oznacza, że sama będzie musiała zarabiać na swoje utrzymanie, ponieważ szczęście przeszło obok niej.

 

Dla kobiety sen, że porównuje białe i czarne włosy wyrwane z głowy, oznacza, że prawdopodobnie będzie się wahała między dwiema propozycjami, i jeżeli nie będzie ostrożna, wybierze tę, która przyniesie jej stratę albo zmartwienie zamiast szczęśliwego losu.

 

Być pokrytym włosami, zamkniesz się we własnym świecie uważając, że masz prawo postępować zgodnie z własną wolą, nie licząc się z zasadami moralności.

 

Jeżeli kobieta śni, że ma czarne, kręcone włosy, będzie wbędzie jej groziło uwiedzenie.

 

 

Włosy widziane we śnie przez mężczyzn: 

 

Jeżeli mężczyzna śni, że wypadają mu włosy, oznacza to, że zbiednieje z powodu hojności i rozchoruje się wskutek zmartwień.

 

Siwiejący mężczyzna, jest to zapowiedź śmierci lub choroby zakaźnej krewnego albo przyjaciela.

 

Własne włosy całkowicie posiwiałe w ciągu jednej nocy i swoją twarz pozornie młodą, zapowiada to niespodziewaną klęskę i głęboki smutek.

 

Widzieć siebie pokrytego włosami, pogrążysz się w występkach do takiego stopnia, że zostaniesz wykluczony ze społeczności ludzi uczciwych.

 

Jeżeli mężczyzna śni, że ma czarne, kręcone włosy, będzie wprowadzał ludzi w błąd swoim ujmującym sposobem bycia. Będzie oszukiwał kobiety, które mu ufają.

 

Własna ukochana ma rude włosy we śnie, zostaniesz oskarżony przez kobietę, którą kochasz, o niewierność. Rude włosy zwykle zapowiadają zmiany.

 

Widzieć we śnie włosy zmierzwione - zapowiada to śniącemu, że jego życie będzie prawdziwym ciężarem, interesy będą podupadać, a małżeństwo będzie trudnym do zniesienia jarzmem.

 

Jeżeli mężczyzna śni, że ma włosy białe jak śnieg, wróży to przyjemne i szczęśliwe życie.

 

Jeżeli mężczyzna śni, że gładzi włosy kobiety, będzie się cieszył miłością i zaufaniem wartościowej kobiety, która wierzy mu pomimo jego potępienia przez świat.

 

Zobacz także: